Twoja wersja przeglądarki nie jest dalej wspierana :(

Technologia idzie do przodu. Pamiętaj, że aktualizacja przeglądarki jest niezbędna do bezpiecznego korzystania z Internetu. By zapewnić Ci najlepsze wrażenia z użytkowania z serwisu budio.pl, zalecamy pobranie jednej z poniższych przeglądarek.

Pracujemy już 10 lat by nasi użytkownicy mogli spełniać marzenia o budowie i remoncie bez obaw

Jesteśmy częścią Grupy Budio, która od 10 lat współpracuje z producentami, hurtowniami i wykonawcami na rynku materiałów budowlanych. Stworzyliśmy marketplace budio.pl z myślą o Tobie i wszystkich użytkownikach, którzy chcą zrealizować swoje plany budowy domu i wykończenia mieszkania bez obaw. Łączymy producentów, hurtownie budowlane oraz wykonawców w jednym miejscu. Wszystko po to byś mógł kupić sprawdzone produkty w atrakcyjnych cenach, w partnerskim punkcie sprzedaży, w swojej okolicy. Potrzebujesz wykonawcy?  Skorzystaj z usług polecanych ekip budowlanych, które zrealizują każde Twoje zlecenie. 

 W jednym miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do remontu i budowy. Oszczędzasz czas i pieniądze, a nasi eksperci w punktach sprzedaży  wspomogą Cię swoją wiedzą i doświadczeniem. 

 W trosce o Twój dom, wraz z naszymi partnerami, przeprowadziliśmy selekcję dostępnych materiałów budowlanych na rynku. Dzięki temu możesz kupować w partnerskich punktach sprzedaży produkty dostępne w ofercie budio.pl bez obaw o ich jakość i trwałość. 

Dalej zastanawiasz się jak rozwiązać swoje problemy z budową lub remontem? Zrób pierwszy krok już teraz.

Zapomnij o problemach
z budową i remontem już teraz
Znajdź sklep w okolicy

Produkty

Szukaj produktów wśród sprawdzonych materiałów budowlanych i kupuj najtaniej w swojej okolicy.

Sprawdź naszą ofertę

Sklepy

Znajdź najbliższą hurtownię budowlaną, która posiada wybrany asortyment. Nie wiesz co kupić? Eksperci na miejscu pomogą Ci dobrać odpowiednie materiały i określą zapotrzebowanie.

Znajdź sklep w swojej okolicy

Zakupy

Skontaktuj się z wybranym sklepem lub odwiedź go i kup wybrane produkty osobiście. Planujesz większe zakupy? Koniecznie zapytaj o możliwość transportu i rabat.

Masz pytania dotyczące produktu?
Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami

Jakim typem klienta jesteś?

Określenie jakim typem klienta jesteś pozwoli nam jeszcze lepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Adres email

Adres email wykorzystamy tylko do odpowiedzi na Twoje zapytanie. Nie będziemy wysyłać Ci dodatkowej komunikacji bez Twojej zgody.

Numer telefonu

Chcesz żebyśmy do Ciebie oddzwonili? Zostaw swój numer telefonu, nasz Ekspert skontaktuje się z Tobą.

Uwagi

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? Napisz nam o nich.