Wszystko, czego potrzebujesz
do budowy i remontu w Radziszowie i okolicy

CENTRUM DOCIEPLEŃ KAM-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Planujesz budowę domu lub remont mieszkania i zastanawiasz się ile to będzie kosztować? Nie wiesz jakie materiały budowlane i narzędzia wybrać? Szukasz zaufanych wykonawców w Radziszowie i okolicach? Skontaktuj się z naszymi ekspertami w hurtowni budowlanej CENTRUM DOCIEPLEŃ KAM-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ i daj sobie pomóc.

Dostarczymy zamówienie

Dostarczymy większe zamówienia na miejsce Twojej inwestycji.

Wycenimy projekt

Dobierzemy odpowiednie produkty, policzymy zapotrzebowanie i wycenimy realizację.

Polecimy wykonawców

Współpracujemy z solidnymi wykonawcami, którzy zrealizują Twoje zlecenia.

Dobierzemy kolor

Dzięki mieszalnikowi farb i tynków przygotujemy dla Ciebie każdy kolor.

Tylko najlepsi producenci

Zobacz wszystkich producentów

Materiały budowlane Skawina

Jesteśmy profesjonalną firmą z Małopolski, zajmującą się sprzedażą dociepleń oraz materiałów budowlanych. Od lat specjalizujemy się w fachowym doradztwie, sprzedaży i dostawach produktów, które pomogą Ci w remoncie lub budowie domu od podstaw. Jedną z naszych głównych misji jest dystrybuowanie wyłącznie sprawdzonego, wysokojakościowego asortymentu zgodnego ze wszelkimi normami i atestami. Warto podkreślić, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz nastawienie na nowoczesne technologie, pozwoliły nam na pozyskanie współpracy z wieloma cenionymi producentami dostarczającymi wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że solidny skład budowlany to nie tylko profesjonalne zaopatrzenie klienta, ale również partnerstwo polegające na doradztwie, a nawet sprowadzaniu konkretnych produktów na zamówienie. Staramy się zatem, aby wachlarz dostępnych artykułów był jak najszerszy i trafiał w aktualne standardy — zarówno remontowe, jak i budowlane czy wykończeniowe. Pamiętaj, że oprócz materiałów budowlanych specjalizujemy się również w doborze profesjonalnych dociepleń. Jeżeli zatem potrzebujesz porady bądź zastanawiasz się, jakie artykuły będą Ci niezbędne, zawsze możesz do nas zadzwonić. Oprócz tego chętnie wykonamy dla Ciebie wstępną wycenę, która — zważywszy na nasze podejście do klienta — zawsze jest jak najbardziej atrakcyjna.

Nasza hurtownia budowlana to nie tylko sprawdzone materiały

W naszym składzie budowlanym pracują wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy dokładają wszelkich starań, aby klient mógł odebrać swoje zamówienie z pełną satysfakcją. Co więcej, chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania z dziedziny budowlanki czy ocieplenia, wstępnie oszacują ile kosztuje budowa domu bądź doradzą, jakie materiały budowlane sprawdzą się najlepiej w kontekście konkretnego projektu. Oprócz tego nasza hurtownia dostarczy zamówienie na wskazane miejsce, a nasi pracownicy polecą Ci sprawdzonych wykonawców, którzy fachowo zrealizują Twoje zlecenie.

Czy hurtownia budowlana ma więcej do zaoferowania niż market?

Panuje ogólne przekonanie, że planując budowę lub remont domu najlepiej jest skorzystać z usług sklepu budowlanego. Owszem, wiele tego rodzaju marketów oferuje szeroką ofertę produktową, jednak każda osoba specjalizująca się w branży budowlanej doskonale wie, że skład budowlany zawsze będzie lepszym wyborem. Dlaczego? Otóż, składy budowlane zawsze dysponują większym zasobem profesjonalnych artykułów pozyskiwanych wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych firm. Tego rodzaju asortyment jest polecany przez doświadczonych specjalistów z branży, którzy od lat śledzą i testują produkty od rozmaitych marek, po czym polecają je kupującym. Co równie istotne, w hurtowniach budowlanych zawsze możesz znaleźć produkty pochodzące z limitowanych kolekcji, których zazwyczaj nie uda Ci się kupić w tradycyjnych marketach. Warto również zaznaczyć, pomoc sprzedawców hurtowni jest zawsze w pełni spersonalizowana — w każdej z nich czeka Cię wsparcie oraz propozycja jak najbardziej optymalnych, solidnych rozwiązań dobranych do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z oferty hurtowni online

Dzięki naszemu profesjonalnemu portalowi Budio.pl uda Ci się skorzystać z fachowej pomocy specjalistów oraz wybrać rekomendowane przez nich produkty. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, z oferty której hurtowni chcesz skorzystać i jakiej dokładnie porady pragniesz zasięgnąć. A wszystko to przy okazji oszczędności pieniędzy i czasu - aby bowiem skorzystać z naszych usług, nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy jedynie, że wejdziesz w zakładkę „kontakt” - to właśnie tam znajdziesz odpowiednią lokalizację, numer telefonu do hurtowni oraz przedstawiciela, który udzieli Ci konkretnych porad, dokona odpowiedniej wyceny oraz przyjmie Twoje zamówienie.

ul. Łanowa 6
32-052 Radziszów Zobacz na mapie
Dzisiaj otwarte: 06:30 - 17:00
Poniedziałek: 06:30 - 17:00
Wtorek: 06:30 - 17:00
Środa: 06:30 - 17:00
Czwartek: 06:30 - 17:00
Piątek: 06:30 - 17:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Dostarczymy zamówienie

Dostarczymy większe zamówienia na miejsce Twojej inwestycji.

Wycenimy projekt

Dobierzemy odpowiednie produkty, policzymy zapotrzebowanie i wycenimy realizację.

Polecimy wykonawców

Współpracujemy z solidnymi wykonawcami, którzy zrealizują Twoje zlecenia.

Dobierzemy kolor

Dzięki mieszalnikowi farb i tynków przygotujemy dla Ciebie każdy kolor.

Twoja wersja przeglądarki nie jest dalej wspierana :(

Technologia idzie do przodu. Pamiętaj, że aktualizacja przeglądarki jest niezbędna do bezpiecznego korzystania z Internetu. By zapewnić Ci najlepsze wrażenia z użytkowania z serwisu budio.pl, zalecamy pobranie jednej z poniższych przeglądarek.