Norgips

(152 produkty)
Norgips

NORGIPS to norweska firma, która od 1993 roku nieustannie podbija rynek polski. W jej ofercie znajdziemy między innymi kompletne systemy ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i sufitowych, zabudowy poddaszy oraz suchych jastrychów. Wszystkie systemy oferowane przez firmę NORGIPS produkowane są z odpowiednio dobranych płyt gipsowo-kartonowych, profili systemowych, gipsów i mas szpachlowych, klejów gipsowych oraz niezbędnych akcesoriów, a ich stosowanie zapewnia naprawdę wysoką jakość zabudowy.

Poza Polską, produkty dostarczane przez tego producenta cieszą się dużym zainteresowaniem również w Czechach, Estonii, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Serbii, Obwodzie Kaliningradzkim, a także na Słowacji, Litwie, Białorusi, Łotwie i na Węgrzech. Wszelkie produkty marki NORGIPS posiadają stosowne certyfikaty i deklaracje właściwości użytkowych, a także inne dokumenty pozwalające na wykorzystywanie ich w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży produkty firmy NORGIPS dostępne są w największych polskich hurtowniach i marketach budowlanych. Większość z nich kupisz także za pośrednictwem naszej strony internetowej, do czego serdecznie zachęcamy. Poza licznymi rabatami i atrakcyjnymi promocjami, możesz liczyć też na wsparcie naszych specjalistów, którzy pomogą Ci w wyborze najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.

Twoja wersja przeglądarki nie jest dalej wspierana :(

Technologia idzie do przodu. Pamiętaj, że aktualizacja przeglądarki jest niezbędna do bezpiecznego korzystania z Internetu. By zapewnić Ci najlepsze wrażenia z użytkowania z serwisu budio.pl, zalecamy pobranie jednej z poniższych przeglądarek.