Wszystko, czego potrzebujesz
do budowy i remontu w Inowrocławiu i okolicy

Hurtownia budowlana Bosta Inowrocław

Planujesz budowę domu lub remont mieszkania i zastanawiasz się ile to będzie kosztować? Nie wiesz jakie materiały budowlane i narzędzia wybrać? Szukasz zaufanych wykonawców w Inowrocławiu i okolicach? Skontaktuj się z naszymi ekspertami w hurtowni budowlanej Bosta i daj sobie pomóc.

Dostarczymy zamówienie

Dostarczymy większe zamówienia na miejsce Twojej inwestycji.

Wycenimy projekt

Dobierzemy odpowiednie produkty, policzymy zapotrzebowanie i wycenimy realizację.

Polecimy wykonawców

Współpracujemy z solidnymi wykonawcami, którzy zrealizują Twoje zlecenia.

Doradzimy na budowie

Odwiedzimy Twoją budowę i udzielimy wsparcia na miejscu.

Dobierzemy kolor

Dzięki mieszalnikowi farb i tynków przygotujemy dla Ciebie każdy kolor.

Tylko najlepsi producenci

Zobacz wszystkich producentów

Materiały budowlane Inowrocław

Na rynku budowlanym pojawiliśmy się w 1994 roku. Jesteśmy rodzinną firmą i przykładamy uwagę do przekazywania doświadczenia i umiejętności następnym pokoleniom. Niezmiennie od lat naszym celem jest wypracowywanie nienagannej opinii wśród klientów i wzbudzanie ich zaufania. Wiemy, że to właśnie zadowolenie klienta oraz transformacja pożądanych trendów są największą motywacją do zmian i rozwoju. W związku z tym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się poszerzać naszą działalność i asortyment. W marcu 2020 roku otworzyliśmy nowy oddział hurtowni, w którym nie tylko posiadamy atrakcyjny wybór materiałów, ale działa także centrum malarskie.

Budowa domu Inowrocław

Wyłącznie renomowane marki

W ofercie naszej hurtowni budowlanej znajdują się wyłącznie najbardziej rozpoznawalni producenci na rynku budowlanym. Stawiamy na profesjonalizm i mamy wysokie wymagania od firm, które z nami współpracują. Koncentrujemy się na sprzedaży nowoczesnych tynków, które zapewniają odporność na spękania, uderzenia, a do tego cechują się doskonałą trwałością kolorów. W naszej ofercie znajdują się także tynki mozaikowe, materiały ścienne oraz pokrycia dachowe. Wiemy jak istotne są kleje i zaprawy, dlatego i te produkty można u nas nabyć w świetnej jakości. Pozwalamy całościowo zadbać o miejsce budowy, dlatego w naszej ofercie proponujemy wytrzymałe narzędzia i różnorodną chemię budowlaną.

Wielozadaniowość to nasza specjalność

W naszej hurtowni budowlanej koncentrujemy się nie tylko na sprzedaży wyselekcjonowanych produktów. Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Ze względu na to staramy się sprostać pojawiającym się potrzebom i trendom. Za pomocą mieszalnika najnowszej generacji barwimy farby oraz tynki, co pozwala uzyskać wymarzony i modny kolor. Nasi pracownicy tworzą wykwalifikowaną kadrę, posiadającą różnorodne umiejętności oraz wiedzę techniczną. Wykorzystując swoje doświadczenie pomagają w obliczaniu wymaganej ilości materiałów oraz ich wycenie. Posiadamy również flotę transportową, zatem zamówiony u nas towar bez problemu dowozimy pod wskazany adres. Dla nas najważniejsze jest, by klienci czuli, że dbamy o ich potrzeby i z chęcią wracali do naszego składu budowlanego.

Oprócz prowadzenia hurtowni, zajmujemy się także świadczeniem usług remontowo-budowlanych. Pomagamy w budowach prowadzonych od podstaw oraz w pracach remontowych i inwestycyjnych. Oferujemy usługi murarskie, dekarsko-blacharskie oraz stolarkę budowlaną i okienną. Mamy doświadczenie także w wykonywaniu termomodernizacji budynków. Posiadamy liczne certyfikaty oraz referencje potwierdzające nasz profesjonalizm i zaangażowanie.

Dlaczego warto skorzystać z oferty hurtowni budowlanej?

Zapewne niewiele osób zastanawia się, jakie korzyści przynosi zakup materiałów budowlanych w hurtowni. Przeważnie hurtownia kojarzy się z zakupem produktów w sporych ilościach, którego dokonują wyłącznie firmy budowlane. Jednak nic bardziej mylnego. Hurtownia materiałów budowlanych jest idealnym miejscem na realizację zakupów również dla klientów, którzy wykonują samodzielnie remonty, potrzebują niewielką ilość materiałów. Składy budowlane są najlepszym miejscem dla osób potrzebujących doradztwa przy wyborze rodzaju materiału oraz jego odpowiedniej ilości. Pracownicy hurtowni posiadają specjalistyczną wiedzę, którą chętnie się dzielą i są gotowi stawić czoło każdemu naszemu pytaniu i problemowi. Ponadto zaopatrując się w znaczną ilość produktów, możemy negocjować cenę. Oprócz tego w hurtowniach można znaleźć produkty z limitowanych kolekcji, które mogą okazać się właśnie tymi, których szukaliśmy. Dodatkowo hurtownie posiadają zawsze produkty wysokiej jakości, z czym nie zawsze spotkamy się w markecie budowlanym.

Bądź na czasie! Skorzystaj z hurtowni online

Szukasz pomocy specjalistów, a zarazem cenisz swój czas i wygodę? Jeżeli tak, to portal budio.pl jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Dzięki budio.pl w jednym miejscu znajdziesz rekomendowane produkty oferowane przez wiele hurtowni. Po zapoznaniu się z różnymi ofertami, to Ty decydujesz, która z nich najbardziej spełnia Twoje wymagania. Chcesz sprawdzić lokalizację, numer telefonu do hurtowni i przedstawiciela? Nic prostszego! Po prostu przejdź do zakładki kontakt i uzyskaj niezbędne informacje. Na dodatek z pomocą budio.pl możesz skorzystać z porad ekspertów i poznać tajniki dobrze wykonanych prac budowlanych.

ul. Transportowca 29
88-100 Inowrocław Zobacz na mapie
Dzisiaj otwarte: 07:00 - 17:00
Poniedziałek: 07:00 - 17:00
Wtorek: 07:00 - 17:00
Środa: 07:00 - 17:00
Czwartek: 07:00 - 17:00
Piątek: 07:00 - 17:00
Sobota: 07:00 - 13:00
Niedziela: Nieczynne

Dostarczymy zamówienie

Dostarczymy większe zamówienia na miejsce Twojej inwestycji.

Wycenimy projekt

Dobierzemy odpowiednie produkty, policzymy zapotrzebowanie i wycenimy realizację.

Polecimy wykonawców

Współpracujemy z solidnymi wykonawcami, którzy zrealizują Twoje zlecenia.

Doradzimy na budowie

Odwiedzimy Twoją budowę i udzielimy wsparcia na miejscu.

Dobierzemy kolor

Dzięki mieszalnikowi farb i tynków przygotujemy dla Ciebie każdy kolor.

Twoja wersja przeglądarki nie jest dalej wspierana :(

Technologia idzie do przodu. Pamiętaj, że aktualizacja przeglądarki jest niezbędna do bezpiecznego korzystania z Internetu. By zapewnić Ci najlepsze wrażenia z użytkowania z serwisu budio.pl, zalecamy pobranie jednej z poniższych przeglądarek.