Wszystko, czego potrzebujesz
do budowy i remontu w Wrocławiu i okolicy

Hurtownia budowlana Digesta Wrocław

Planujesz budowę domu lub remont mieszkania i zastanawiasz się ile to będzie kosztować? Nie wiesz jakie materiały budowlane i narzędzia wybrać? Szukasz zaufanych wykonawców w Wrocławiu i okolicach? Skontaktuj się z naszymi ekspertami w hurtowni budowlanej Digesta Wrocław i daj sobie pomóc.

Dostarczymy zamówienie

Dostarczymy większe zamówienia na miejsce Twojej inwestycji.

Wycenimy projekt

Dobierzemy odpowiednie produkty, policzymy zapotrzebowanie i wycenimy realizację.

Polecimy wykonawców

Współpracujemy z solidnymi wykonawcami, którzy zrealizują Twoje zlecenia.

Doradzimy na budowie

Odwiedzimy Twoją budowę i udzielimy wsparcia na miejscu.

Dobierzemy kolor

Dzięki mieszalnikowi farb i tynków przygotujemy dla Ciebie każdy kolor.

Tylko najlepsi producenci

Zobacz wszystkich producentów

Materiały budowlane Wrocław

Jesteśmy firmą, dzięki której uda Ci się kupić wszystko, czego potrzebujesz zarówno do budowy, jak i do remontu domu. Działamy we Wrocławiu i okolicach, pomagając naszym klientom dobierać odpowiednie produkty i przeprowadzać aranżacyjne metamorfozy. Zajmujemy się także mieszkaniami w stanach deweloperskich, które kolejno wykańczamy zgodnie z wizją zleceniodawców. Pomożemy Ci zaprojektować i wykończyć wymarzoną kuchnię czy łazienkę — a wszystko to w zgodzie z najnowszymi trendami oraz przy zastosowaniu wyłącznie wysokojakościowych, sprawdzonych materiałów.

Budowa domu Wrocław

Jaka jest misja naszej firmy?

Jesteśmy firmą, która swoją pracę traktuje niczym pasję. Stale się uczymy, testujemy nowości i przyglądamy najnowszym rozwiązaniom, dzięki czemu idziemy za postępem technologicznym oraz aktualnymi trendami. Staramy się doradzać w każdym aspekcie związanym z remontem lub budową domu, a ponadto współpracujemy z ludźmi, którym ufamy i znamy ich umiejętności. W naszej ofercie można znaleźć zarówno ofertę dotyczącą kompleksowego wykończenie wnętrz, jak i meble na wymiar wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wystarczy, że zadzwonisz, a my umówimy się na spotkanie i po oględzinach dokonamy wyceny. To naprawdę nic nie kosztuje!

Jakie produkty znajdziesz w naszej hurtowni we Wrocławiu?

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite produkty — począwszy od tynków akrylowych, idąc poprzez farby wewnętrzne i zewnętrzne, na klejach do płytek kończąc. Oprócz tego oferujemy także profesjonalne zaprawy murarskie, zaprawy tynkarskie czy wapno hydratyzowane. A wszystko to od sprawdzonych, fachowych firm z długoletnią historią i doświadczeniem, takich jak Stainer, Atlas, Śnieżka, Cersanit czy Knauf oraz wielu innych.

Dlaczego warto skorzystać usług hurtowni budowlanej?

Dobierając odpowiednie rozwiązania dla naszych klientów zawsze staramy się być elastyczni i oferować im indywidualne podejście do planowanego projektu. Jednocześnie często proponujemy niestandardowe i oryginalne metody urządzania przestrzeni. Czasem dotyczy to wyrobu najbardziej ergonomicznych mebli na wymiar, innym razem wykończeń, takich jak płytki, szklane panele ścienne czy dobór odpowiedniej armatury.

Dlaczego hurtownia budowlana to lepszy wybór niż market?

Jeżeli w planach masz remont bądź budowę domu, doskonale wiesz, jak bardzo istotny jest dobór odpowiednich materiałów w dobrych cenach. Wiele osób sądzi, że to markety budowlane gwarantują najlepszą ofertę produktową, jednak jak zaznaczają specjaliści doskonale znający branżę, największy wybór zapewniają hurtownie budowlane. Z jakich głównych powodów warto wybrać skład budowlany zamiast marketu? Najważniejszym aspektem wydaje się być szeroki zakres produktów, pochodzących od sprawdzonych, renomowanych firm. Oprócz tego w hurtowniach czekają na Ciebie artykuły pochodzące z limitowanych kolekcji oraz fachowcy oferujący w pełni spersonalizowaną pomoc.

Dlaczego warto korzystać z oferty hurtowni online

Portal Budio.pl zapewnia specjalistyczną pomoc profesjonalistów dzięki czemu możesz wybierać wyłącznie w wysokojakościowych, rekomendowanych produktach. Tylko od Ciebie zależy, z oferty której hurtowni skorzystasz i jakiego rodzaju porady będą dla Ciebie najbardziej użyteczne. Dzięki naszemu portalowi możesz zdecydować się na działania z zakresu remontu lub budowy domu przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy. Wystarczy, że wejdziesz w naszą zakładkę „kontakt”, gdzie znajdziesz odpowiednią lokalizację, numer telefonu do hurtowni oraz przedstawiciela, który udzieli Ci wszelkich informacji oraz przyjmie Twoje zamówienie.

ul. Kamieńskiego 4
51-126 Wrocław Zobacz na mapie
Dzisiaj otwarte: 07:00 - 16:00
Poniedziałek: 07:00 - 16:00
Wtorek: 07:00 - 16:00
Środa: 07:00 - 16:00
Czwartek: 07:00 - 16:00
Piątek: 07:00 - 16:00
Sobota: 08:00 - 14:00
Niedziela: Nieczynne

Dostarczymy zamówienie

Dostarczymy większe zamówienia na miejsce Twojej inwestycji.

Wycenimy projekt

Dobierzemy odpowiednie produkty, policzymy zapotrzebowanie i wycenimy realizację.

Polecimy wykonawców

Współpracujemy z solidnymi wykonawcami, którzy zrealizują Twoje zlecenia.

Doradzimy na budowie

Odwiedzimy Twoją budowę i udzielimy wsparcia na miejscu.

Dobierzemy kolor

Dzięki mieszalnikowi farb i tynków przygotujemy dla Ciebie każdy kolor.

Twoja wersja przeglądarki nie jest dalej wspierana :(

Technologia idzie do przodu. Pamiętaj, że aktualizacja przeglądarki jest niezbędna do bezpiecznego korzystania z Internetu. By zapewnić Ci najlepsze wrażenia z użytkowania z serwisu budio.pl, zalecamy pobranie jednej z poniższych przeglądarek.